profesyonel bisiklet kulübünüz, yerel bisiklet takımınız için mi yoksa sadece siz ve arkadaşlarınız için mi bisiklet forması tasarlıyorsunuz farketmeksizin en iyi malzeme kalitesi ile Kipeo’da doğru yere geldiniz, çünkü kişiye özel spor giysiler üretiyoruz. İmkanlarımız sonsuzdur. Konfigüratörümüzün yardımıyla bisiklet formanızı, pantolonunuzu, yeleğinizi ve aksesuarlarınızı kişiselleştirin ve bisiklet kıyafetinizle bir etki bırakın! 

En yüksek kaliteyi ve en iyi hizmeti garanti ediyoruz. İkna oldunuz ve kişiselleştirilmiş bir bisiklet formanızı tasarlamak mi istiyorsunuz işte Kipeo tam burada dileklerinizi gerçekleştiriyor. Daha fazla bilgi, tavsiye ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin veya konfigüratörümüze hemen başlayın.

Nasıl tasarlayacağınızı bilmiyor musunuz yada görmek mi istiyorsunuz hiç sorun değil. Kipeo’nun hazırladığı 5 Adımda bisiklet forması tasarlama adlı blog sayfası sizin için var. Blog sayfamıza ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Neden kipeo

  • Özelleştirme konusunda uzmanız.
  • Mevcut beklentinin üstünde yüksek kalitede modeller
  • Her şeyi gerçek orantıda görebilmeniz için doğrudan desenin üzerine çizim yapabildiğiniz ilk 3B uygulamayı geliştirdik.
  • Siparişinizi yönetmek için yardıma ihtiyacınız var. Bunun için bir web mağazası kurduk ve üyeler siparişlerini çevrimiçi olarak girebilir.