5 adımda kendi bisiklet kıyafetlerinizi tasarlayın

bisiklet

Profesyonel bisiklet kulübünüz, yerel bisiklet takımınız için mi yoksa sadece siz ve arkadaşlarınız için mi bisiklet kıyafetleri arıyorsunuz? Kipeo’da doğru yere geldiniz, çünkü kişiye özel spor giysiler üretiyoruz. İmkanlar sonsuzdur. Konfigüratörümüzün yardımıyla sadece 5 kolay adımda bisiklet formanızı, pantolonunuzu, yeleğinizi ve aksesuarlarınızı kişiselleştirin ve bisiklet kıyafetinizle bir etki bırakın!

Adım 1: Bisiklet kıyafetlerinizin tasarımını seçin

model

Spor kıyafetinizin tasarımında herhangi bir kısıtlama yoktur. Sıfırdan başlayabilir veya zaten var olan bir tasarım ışığını ayarlayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış!

2. Adım: Bisiklet kıyafetlerinizin renklerini seçin

tasarım

Tasarıma ek olarak, renk konusunda da herhangi bir kısıtlama yoktur. Bisiklet forma, pantolon ve yeleğiniz için de farklı renkler seçebilirsiniz. Kollar, sırtınız veya gömleğinizin önü için farklı bir renk seçebilirsiniz. Pantolonlarınız için ise parça başına farklı renkler seçebilirsiniz.

3. Adım: Şekiller ekleyin (varsa)

tasarım

Konfigüratörümüzde birçok şekil mevcuttur. Bisiklet formanızın üzerine bir sembol yerleştirmek ister misiniz? Bisiklet şortuna da mı? Daha doğrusu bir spor ikonu mu? Sen kendini seç.

4. Adım: Bir logo yükleyin

forma

Bisiklet kulübünüzün bir logosu var mı? Süper! Ardından, yapılandırıcı aracılığıyla yükleyebilir ve görmek istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Boyutları, konumu ve rengi tercihinize göre ayarlayın! Logoyu göğsünüze koymak ister misiniz? Arkanda? Üst veya alt? Her şey mümkün!

Adım 5: Metin, ad veya numara ekleyin

model

Konfigüratörümüzde sadece bir metin alanını doldurabilirsiniz ve işte oldu, artık giysinizin üzerinde bir adınız, metin veya numaranız var.

En yüksek kaliteyi ve iyi hizmeti garanti ediyoruz. İkna oldunuz ve kişiselleştirilmiş bir bisiklet kıyafeti mi istiyorsunuz? Kipeo dileklerinizi gerçekleştiriyor! Daha fazla bilgi, tavsiye, fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin veya konfigüratörümüze hemen başlayın