Kazak

Konforu şıklık ile başarılı bir şekilde bir araya getiren Kipeo, sizin için 3D modelleme tasarımını öne sürdü ve artık kazak modellerinizi üç boyutlu modellerin üzerinde tasarım yapabilirsiniz. Benzersiz tasarımlarınız ile kendi kazaklarınızı oluşturabilir, renk kombinasyonu ayarlayabilir ve kendi logonuzu koyabilirsiniz.

Özel yapım Kazaklar

Kendi kazağınızı geliştirmek ister misiniz? Kazanığınızın üretiminden siz sorumlusunuz. Çok sayıda renk kombinasyonu, etiketleme vb…Kurumsal

  • İşveren markası
  • Marka tanıtımı
  • Ürün yelpazenizi genişletin markalı kapüşonlular
kazak model

Özel yapım kazaklar ne gibi ekstralar sunar?

Neden Kipeo?

  • Özelleştirme konusunda uzmanız.
  • Mevcut beklentinin üstünde yüksek kalitede modeller
  • Her şeyi gerçek orantıda görebilmeniz için doğrudan desenin üzerine çizim yapabildiğiniz ilk 3B uygulamayı geliştirdik.
  • Siparişinizi yönetmek için yardıma ihtiyacınız var. Bunun için bir web mağazası kurduk ve üyeler siparişlerini çevrimiçi olarak girebilir. 
kazak tasarımcı

Tasarımcı

Size özel kazağınızı tasarlayın

Kazak fikirlerinizi 3 boyutlu bir sunuma dönüştürün ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Referanslarımız

Bazı Örnekler

Ürünlerimiz

erkek kazak

KAZAK 300 ERKEK

kadın kazak

KAZAK 300 KADIN

En iyi malzemeye sahip kazaklar size geniş bir kullanım alanı sunar. Farklı kombin alternatifleri ile değerlendireceğiniz kazak modelleri tasarımlarınız ile modelleyebilirsiniz. Kalite standartlarının üzerinde model bulunduran Kipeo sizin kendi tasarımlarınızı gerçekleştirmek için hazır. Sizden gelen talep ve isteklere göre kazaklar bilgisayar üzerinde tasarlanır. Tasarlanan kazaklar yüksek kalitede baskıya giderek sonuçlanır ve bu sayede kendi tarzınızı konuşturabilirsiniz.  Kipeo, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerin dilediği tarzda giymesi için kendini geliştirmeye devam ediyor. Son geliştirdiği 3D modelleme ile kendi kazaklarınızı üç boyutlu görebilirsiniz aynı zamanda tasarım ekleyip düzenleyebilir, renk değişimi yapabilir, logo ekleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Siz de kendi tasarımlarınızı oluşturun modelleyin ve özgün kalın. Her mevsime uygun kombin yapmak sizin elinizde.