Kipeo Hakkında

2007 yılında kurulan Eflatun Tekstil, Kipeo markasıyla sınırlı sayıda koleksiyon ürünleriyle satışlarına başlamış, bugün özelleştirilebilir spor giyim pazarında profesyonellere hitap eden önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Kipeo’nun misyonu ‘Müşteri bizim patronumuzdur’ sloganıyla şekillenmiştir. Müşterilerimizi başka yere yönlendirebilecek hiç bir olumsuzluğa müsaade etmiyoruz. Kipeo, bugün ürünlerini %100 Türkiye’de üreten tutkulu bir ekip ile çalışmaktadır.

Kipeo, günümüzün modern bisiklet sporcularına bisiklet sporu giyiminde yeni bir kavram sunuyor. Tekstil sektöründeki yılların kazandırdığı tecrübemizin sayesinde, know-how üretim teknolojisini, bay ve bayanlara yönelik bisiklet kıyafetleri geliştirmede ve üretmede kullanabiliyoruz. Kipeo ürün seçeneklerini, gösterilebilecek en büyük özenle tasarlıyor ve üretiyoruz: Kulanılabilecek en iyi hammadeleri kullanıyor ve herşeyi en ince detayıyla bitiriyoruz. Tamamen müşteriye yönelik tasarlanabilecek genel modellerimizden seçimler yapabilirsiniz. Bütün klüplerimize özel öneriler yaparak müşteriye en uygun logo yerleşimleri ve renk kullanımlarıyla klübe yakışan en özgün tasarımı oluşturuyoruz. Kipeo ile takımınız şık görünür. Biz size; takımınızı, uyumlu aksesuarlarla tamamlanmış, ayrıca bayanlar için özel düşünülüp tasarlanmış, bütün hava koşullarına uygun, yazlık – kışlık spor takımlarıyla donatmayı teklif ediyoruz.

Kipeo olarak, özelleştirilebilir spor giyim alanında profesyonelleştik. Müşterilerimize kendi hayallerindeki ürünleri, onların her isteklerini tek tek dinleyerek büyük bir dikkat ile kısa sürede hazırlıyoruz. Esneklik, özelleştirilebilirlik ve müşteri memnuniyeti, Kipeo’nun çalışma prensibinde kullandığı anahtar kelimelerdir. Ürünlerimizi mümkün olduğu en yüksek kalite düzeyine çıkarmak için, özellikle profesyonel sporculardan mümkün olduğu kadar çok geri bildirim alıp, ürünlerimiz hakkındaki görüşlerini ve önerilerini dinleyerek en mükemmel noktaya ulaşmaya çalışıyoruz.