Polo Yaka Tişört

Benzersiz kişiselleştirilmiş Polo Yaka Tişörtler. 3D modelleme ile kendi tarzınızı yaratıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sizden gelen talep ve isteklerimize göre polo yaka tişörtlerimiz bilgisayar üzerinde tasarlanır. En iyi malzemeye sahip modeller ile kendi tarzınızı konuşturabilirsiniz. Kendi tarzınızda farklı polo yaka tişört tasarlamak, renk kombinasyonunu belirlemek, logoları özgürce yerleştirmek ve tarzınızı yansıtmak için Kipeo burada. Dilediğiniz şekilde polo yaka tişörtler tasarlayabilirsiniz. Her kombine uyum sağlayacak polo yaka tişörtler sizi bekliyor. Son derece olumlu ve muazzam görüntü bütünlüğü ile birlikte kaliteli ürünler için aşağı kaydır ve tasarlamaya başla!

Markanızı tanıtmak söz konusu olduğunda polo yaka tişörtler yüksek talep görüyor. Bir polo yaka T-shirt satın almak ve logonuzla basmak için çok çeşitli seçenekler var.

Fark yaratmak isteyen firmalar için baskılı bir polo yaka tişört ile istediğiniz sonuca ulaşmak hiç de kolay olmayacaktır.
Bu yüzden bu ekstra adımı atıyoruz ve sipariş üzerine tişört üretimi yapıyoruz.
Özel yapım polo yaka tişörtleri ne zaman seçiyorsunuz?

  • işveren markası
  • marka tanıtımı
  • kendi markası altında tişört satışı
  • en iyi kumaşa sahip modeller ile tasarla
katlanmış polo yaka tişört

Özel yapım polo yaka tişörtler ne gibi ekstralar sunar?

asılmış polo yaka tişört

Model, bitiş, renkler ve logolar gibi tüm özellikleri birlikte inceledikten sonra 2 iş günü içerisinde bizden 3D olarak ilk teklifinizi alabilirsiniz. Bir GO alır almaz teslim süresi 5 haftadır. Minimum 100 adet özel polo yaka tişört sipariş edebilirsiniz.

Neden Kipeo?

  • Özelleştirme konusunda uzmanız.
  • Mevcut beklentinin üstünde yüksek kalitede modeller
  • Her şeyi gerçek orantıda görebilmeniz için doğrudan desenin üzerine çizim yapabildiğiniz ilk 3B uygulamayı geliştirdik.
  • Siparişinizi yönetmek için yardıma ihtiyacınız var. Bunun için bir web mağazası kurduk ve üyeler siparişlerini çevrimiçi olarak girebilir. 

Tasarımcı

Size özel polo tişörtü tasarlayın

Polo Tişört fikirlerinizi 3 boyutlu bir sunuma dönüştürün ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Referanslarımız

Bazı Örnekler

Ürünlerimiz

tişört

POLO ERKEK

tişört

POLO KADIN