Tasarımlar nasıl yapılıyor ?

Tasarımlar

Kipeo takımınızın takımını tasarlamada yardımcı olabilir. Tasarımcılarım verdiğiniz talimatlar doğrultusunda çalışırlar, uyarlanabilir gerçek şablonlarla, ya da sizing çizimleriniz üzerinden. ‘Tasarla’ bölümünde kendi kıyafetinizi uyarlayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.
Digital baskımız,CMYK’ye dayalı, size büyük bir renk seçeneği sunuyor. Baskı yapıp eksta kağıt depolanması artık gerekli değil, 1 yada 8 renk basmak artık aynı, renk başı fiyat ödemeyeceksiniz artık.
Tasarımınız bittiğinde, görseli hariç, üretim dosyası alacaksınız böylece tüm görseli logo yerleşimi ile birlikte görebileceksiniz.

Dosyalar

Tasarım aşamasında logo ve desenler için vektörel görüntüler kullanılmaktadır. Bu görüntülerin oluşturulması için Adobe Illustrator veya Corel Draw gibi vektörel çizim programları kullanılmaktadır. Bize göndereceğiniz logo veya görüntü dosyalarının bu tür bir vektörel programdan kaydedilmiş olmasına dikkat edin. Kullanabileceğimiz formatlar .AI ve .EPS gibi vektörel formatlardır.
Eğer logo veya görselinizin vektörel hali elinizde yoksa, ve elinizde baskı için yeterli olabilecek kadar yüksek çözünürlükte bir resim dosyası varsa (PNG formatında), bunlar da kontrolden sonra kullanılabilir. Internet arama motorlarından bulunan resimler genellikle baskı için uygun olmamaktadır.
Baskıya uygun dosyalar için lütfen logo tasarımcılarınız veya reklam ajansınızla irtibata geçiniz.
Eğer hiçbir şekilde logo veya görselinizin baskı için uygun formatta dosyalarına ulaşamıyorsanız, ekibimiz ücret karşılığında bu hizmeti verebilmektedir.

Dosyaların gönderilmesi

Dosyalarınız boyutu 10 megabyte değerinden daha düşük ise mail adresimize gönderi eki olarak yollayabilirsiniz. Eğer dosyalarınız mail ile gönderilemeyecek kadar büyük ise DVD veya wetransfer gibi internet siteleri aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.

Renkler

Kipeo geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Size bu renk paletini kumaş üzerinde sunabiliriz/temin edebiliriz. Yanlız kumaş ve baskı özelliği rengin çıkışında etkili olduğunu unutmayan, bu demek oluyor ki küçük değişiklikler mümkündür.
Özel durumlarda özel PMS renkleri üretebiliriz.

Şablonlar

Kendi tasarımınızı yapmak istiyorsanız indirmeler bölümünde bulunan tasarım şablonlarını kullanmalısınız. Bunu yaparken, şablonlarımıza tamamen uysanız dahi üretime geçmeden önce tasarımcılarımız tarafından desenlerde bazı değişiklikler yapılabileceğini göz önünde bulundurunuz.

Tasarım uygulaması

Geliştirdiğimiz kolay kullanımlı tasarım programımızı internet üzerinden kullanarak kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Bu işlem için başka hiçbir programa gerek yok, sadece web sitemize girin ve “kendin tasarla” sayfasını açın, ve hayalinizdeki tasarımı oluşturmaya başlayın. Tasarım programımız stilinizi oluşturmak için 2 seçenek sunar. Yarı Özel ve Tam özel. Sizler için hazırladığımız desenler ile tasarıma başlamak için yarı-özel seçeneğini seçebilirsiniz. Eğer tasarım konusunda kendinize güveniyorsanız, tam-özel seçeneğiyle hayalinizdeki deseni sıfırdan oluşturabilirsiniz. Programı kullanmaya başlamak için buraya tıklayın .

Yarı özel

– Desenin renklerini değiştirme
– İsim numara ve logo ekleme
– Bisiklet, koşu ve triatlon için model başına en az 20 adet.
– Futbol, voleybol ve basketbol için model başına en az 10 adet.

Tam özelleştirme

Desen de dahil herşeyi değiştirebilme
İsim numara ve logo ekleme – Bisiklet, koşu ve triatlon için model başına en az 20 adet.
– Futbol, voleybol ve basketbol için model başına en az 10 adet.