Malzemeler

Kumaşlar

YKK

Sporcu giysileri zorlu hava koşulları ve ortamlarla karşılaşabilir. Fermuarların bu koşullara dayanabilmesi oldukça önemlidir. YKK bu manada dayanıklılığı, hafifliği ve şıklığı bir arada sağlıyor.

Super Roubaix®

Super Roubaix, kasları sıkıca saran elastik özellikli bir kumaştır. Super Roubaix rahatlık için en iyi seçimdir.

LYCRA® SPORT

Lycra Sport özellikle spor aktiviteleri için tasarlanmış, hafif, nefes alan, kası saran ve hareket özgürlüğü sağlayan kumaştır.

Airflow

Airflow, teri vücuttan en kısa sürede atması için özel olarak polyesterden imal edilmiş bir performans kumaşıdır.

Rigo

Rigo vücudu sıcak tutmak için özel olarak geliştirilmiş, iyi performans sağlayan esnekliğe sahip bir kumaştır.

Outech

Outech tek katmanlı, yağmurlu havalarda giyilmek üzere ceketlerde kullanılabilecek teflon kaplamalı bir kumaştır.

Tekseries®

Tekseries kumaşları bisikletliler dünyası için özel olarak kış ve sonbahar için tasarlanmış teknik bir kumaştır. Su ve rüzgar geçirmeyen çok katmanlı yapıya sahip bir kumaştır.

Tek Hydro Series

Tek Hydro Series, kötü hava koşullarında giyilmek üzere tasarlanmış özel bir kumaştır. Çamur, kum, yağ ve kirli suyu üzerinde tutmayan, aynı zamanda bakımı da kolay olan bir kumaştır.

Pedler

Safir Mavi

 Maksimum konfor için özel yoğunluklu bir köpük ile geliştirilen Safir, erkekler ve kadınlar için en iyi korumayı sunar.

Perine bölgesinde merkezi kanal

Kadın ve erkek anatomisine
göre tasarlandı

Kırışıklık yapmaz

Yakut Kırmızı

Yakut kırmızı, çift yoğunluklu ve üç boyutlu bir kanala sahiptir. Bu pedin yüksek performans ve konforu profesyonel yol ve dağ bisikletçileri üzerinde yapılan uzun testler sonucunda elde edilmiştir. Pedin yüksek baskı yoğunluğu merkezdeki kalp şeklindeki yapıda yoğunlaştırılmıştır. Bu sayede tam anlamıyla hareket özgürlüğü, inanılmaz rahatlık ve vücuda tam uyum sağlamaktadır. Mükemmel koruma sağlayan sade bir ped.

Konfor ve hareketi sağlayan
kalp şeklinde

Çift yoğunluklu üç-boyutlu
tasarım

Maksimum havalandırma için
delikli köpük

Elmas Gri

Elmas gibi çok yüksek yoğunlukta bir köpükle desteklenmiş yüksek performanslı bir ped. Teri tutmayan özel çift katmanlı kumaşa sahiptir. Bu kumaş aynı zamanda delikli tabanıyla havalandırma ve kurutma sağlar. Elmas ped, erkek anotomisine uygun olarak dikilmiştir. Kadın için olan çeşitleri de mevcuttur.

Perine yerinde merkezi kanal

Mükemmel havalandırma

Hücreli doku

Zümrüt kırmızı ve gri

Zümrüt, birden fazla spor dalıyla ilgilenenler için maksimum performans ve konfor sağlamak için özel olarak tasarlanmış kanallara sahiptir. Yüksek yoğunluklu köpük ve kısa delikli uç maksimum koruma sağlar. Zümrüt, her yöne esneyen dikişleriyle tam bir hareket özgürlü sağlar.

Kusursuz hareket özgürlüğü için dar profil

Perine bölgesinde merkezi kanal

Maksimum havalandırma için delikli köpük

Yıkama talimatları

Fonksiyonel kıyafetler özel teknik kumaşlardan yapılır böylece kullanma talimatlarına uyduğunuz takdirde daha uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.
İlk yıkama
İlk kullanımdan önce tek olarak yıkamanız tavsiye edilir. Aynı renkler ile birlikte yıkayın, elde yıkama yapmayın.
Islak kumaş
Asla kıyafetleri ıslak veya çamurlu bırakmayınız. Bu şekilde leke kumaşın içine haps olur ve çıkarmakta zorlanılır ve ter renk değişimine yol açabilir.
Yumşatıcı
Yumşatıcı teknik özellikleri olan kumaşlara zarar verir, kullanmını bu özellikleri kaybolmasına yol açar.
Yağ-Çamur
Korumalı bazı kumaşlar su geçirmez ve leke tutmaz özellikleri ile işlenir. Makineye atmadan önce ürünleri çevirin, sıvı çamaşır deterjanı kullanmaya özen gösterin.
Zorlu lekeler
Zemine göre bazı lekeleri çıkarması daha zordur, bu yüzden leke oluştuğunda makinaya atmadan önce enzimatik bir sabun kullanın.

tr Turkish
X