Üretim


Siparişiniz farklı aşamalardan geçerken planlama çok büyük önem taşıyor. Bizim sipariş onayı istememizin,tasarım ve renk/beden için kesin kararlar için bitiş tarihi vermemizin sebebi budur. Eğer daha fazla zamana ihtiyaç duyarsanız, biz sizin belirttiğiniz takvime uyarız.


Üretim aşamaları 9 adımda gerçekleşir :
 
Takımızın giysisi nasıl üretiliyor ?
 
01.Tasarım
Tam Özel: Şablonlarımızı kullanarak sıfırdan tamamen kendi özgün tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz.
Yarı özel: Hazır tasarımlarımızdan birini seçip özelleştirebilirsiniz.
 
02.Sponsor Logoları
Adobe Illustrator veya Corel Draw gibi programların AI veya EPS gibi vektörel formattaki dosyaları logolar için kullanılabilir. Logonuz vektörel değilse veya hiç logonuz yoksa ek olarak ücret alınmak kaydıyla logo tasarlayabiliriz.
 
03.Renkler
Kipeo size geniş bir renk kataloğu sunmaktadır. Bu katoloğu size kumaş üzerinde sağlıyoruz. Lütfen, kumaş ve baskı özelliğinin renk üzerindeki etkisini, az da olsa değişiklik olabilme ihtimalini bilginiz dahilinde tutunuz. Özel durumlarda sizin için PMS renklerini kullanarak üretim yapabiliriz.
 
04.Fiyat Çalışması
Öncelikle, desen tasarım onayları, modeller ve adetler bilinir, son olarak fiyatlandırma aşamasına geçilir. Üretim başlamadan önce, imzalanmış fiyat çalışması ve desen tasarım çalışması gerekli olacaktır. Bunun yanında ayrıca %50 ön ödemenin de yapılmış olması gerekmektedir.
 
05.Ölçüler
Bisikletçilere ölçülerin uygunluğunu sağlamak için, ölçü tablolarımız gönderilir. Ölçüler, değişik bedenlerde seçilmiş ürünleri içermektedir. Ölçü tablosu sadece Türkiye’deki müşterilere sağlanabilir.
 
 
06. Üretim
Üretim gerekli tüm onayların alınmasından sonra başlar.Ürünler tamamiyle Türkiye’deki üretim yerimizde tamamlanır. Takım siparişlerinin üretimi 2 haftada tamamlanır.
 
 
07.Ödeme
Üretim tamamlandığında ücretin kalan %50 si ödenmelidir.
 
 
08.Kargo
Ürünleriniz tek tek paketlendikten sonra kolilenip kargo ile sevkiyatı gerçekleşir.
 
 
09.Garanti
Kipeo aşınma ve yıpranma hariç üretimden kaynaklanan dikim hataları için 1 yıl garanti vermektedir.