Sıkça Sorulan Sorular
 
1. Logo dosyaları nasıl olmalı ? Tasarım aşamasında logo ve desenler için vektörel görüntüler kullanılmaktadır. Bu görüntülerin oluşturulması için Adobe Illustrator veya Corel Draw gibi vektörel çizim programları kullanılmaktadır. Bize göndereceğiniz logo veya görüntü dosyalarının bu tür bir vektörel programdan kaydedilmiş olmasına dikkat edin. Kullanabileceğimiz formatlar .AI ve .EPS gibi vektörel formatlardır.
Eğer logo veya görselinizin vektörel hali elinizde yoksa, ve elinizde baskı için yeterli olabilecek kadar yüksek çözünürlükte bir resim dosyası varsa (PNG formatında), bunlar da kontrolden sonra kullanılabilir. Internet arama motorlarından bulunan resimler genellikle baskı için uygun olmamaktadır.
Baskıya uygun dosyalar için lütfen logo tasarımcılarınız veya reklam ajansınızla irtibata geçiniz.
Eğer hiçbir şekilde logo veya görselinizin baskı için uygun formatta dosyalarına ulaşamıyorsanız, ekibimiz ücret karşılığında bu hizmeti verebilmektedir. Ayrıntılı logo dökümanı için tıklayın 2. İstediğimiz renkleri seçebiliyor muyuz ? Kipeo Tasarım aracında kullanmanız için 30 adet renk sizlere sunulmuştur. Takım için toplu siparişlerde bu renklerin dışına çıkabilirsiniz. İstediğiniz rengin varsa renk kodunu mail ile bildirerek renk üzerinde düzenleme yaptırabilirsiniz. 3. Kendi desenimizi oluşturabiliyor muyuz ? Kipeo tasarım aracında bulunan her modelde ilk sırada "Kendi Desenini Oluştur" linki bulunmaktadır. Bu seçeneği seçmeniz durumunda kendi deseninizi oluşturmanız için çizim aracı içeren bir uygulama açılacaktır. Buradan istediğiniz deseni ve yazıları oluşturabilirsiniz. 4. Logom yok ne yapmalıyım ? Eğer formanın üzerine logo koydurmak istiyorsanız ve logonuzun vektör versiyonu elinizde yoksa, veya hiç logonuz yoksa bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Ama tavsiyemiz profesyonel reklam firmalarına logonuzu vektörel olarak tasarlatmanız olacaktır. 5. Aldığım forma bedenime uyar mı ? Beden ölçüleri için beden tablosu 'nu kullanabilirsiniz. Eğer takım için sipariş veriyorsanız bizden beden seti talep edebilirsiniz. Beden setlerinde seçtiğiniz modele ait çeşitli bedenlerde üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Bunlardan yararlanarak sporculara tam uyan bedeni bulabilirsiniz.