Eğirdir Bisiklet Festivali 2015


Eğirdir Bisiklet Şenliği 28-29-30 Ağustos 2015 günlerinde icra edilecek şekilde planlanmıştır.Katılım ücreti 100 TL olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte ön çalışmalar daha önce yürütülecek ve 26-27 Ağustos günleri son şekline erdirilecektir.
Üç gün kesintisiz devam edecek olan faaliyet esnasında katılımcılara Eğirdir Belediyesi olarak aşağıdaki mal ve hizmetler sunulacaktır.
Tur süresince giyeceğiniz ve ilerdeki yıllarda da büyük bir hazla saklayıp tekrar tekrar kullanabileceğiniz , önde boydan boya fermuarlı ve sadece sizin için hazırlanmış bir forma.
Tüm faaliyet süresince ; sabah, öğlen ,akşam yemek ve kumanyaları. Yer ve hava koşullarına göre sıcak özel yemekler veya kumanya olarak sunulacaktır.
Çadırların Kamp bölgelerindeki işgaliye ücretleri.
Turumuza EĞİRDİR Belediye Başkanlığının sağladığı bir Ambulans ( Personeli ile) , bir kamyon ( hurç ve diğer malzemeyi taşımak üzere), bir kamyonet ( hasta veya yaralananların bisikletlerini taşımak üzere), bir adet 27 kişilik Medibus ( Pedal basamayacak hasta ve yaralıları taşımak üzere), bir su nakliye ve kontrol aracı ( Uygun kesimlerde su ve diğer içecek ihtiyaçlarınız için), iki adet motorsikletli klavuz eşlik edecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın